Więc napisze "na wieczną pamiątkę" kilka tekstów Krzysia. Ostatnio w przedszkolu często bawi się z dziewczynkami w dom.
* Jak będę dorosły to zostanę tatą! [niektórzy chcą być strażakami, policjantami :)]
* - Tata, czy mama może mieć trzy męże?
- Nie naraz.
- [płaczliwie] To ja kogo będę mieć? Jaką żonę? Mama, będę twoim mężem.
* Tato! U jakiej dziewczyny byłeś w brzuchu?
Moje ulubione ostatnio zdjęcie Krzysia w spodniach na głowie :P
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz