środa, 25 kwietnia 2012

Nad światem niskie przeddeszczowe niebo. Powinnam właśnie wyszywać szatkę chrzcielną dla Bartusia. Ale się nie mogę zabrać...

Więc napisze "na wieczną pamiątkę" kilka tekstów Krzysia. Ostatnio w przedszkolu często bawi się z dziewczynkami w dom. 

* Jak będę dorosły to zostanę tatą! [niektórzy chcą być strażakami, policjantami :)]

* - Tata, czy mama może mieć trzy męże?
- Nie naraz.
- [płaczliwie] To ja kogo będę mieć? Jaką żonę? Mama, będę twoim mężem.

* Tato! U jakiej dziewczyny byłeś w brzuchu?



Moje ulubione ostatnio zdjęcie Krzysia w spodniach na głowie :P

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz